1.643 kez incelendi.

Ev yapımı ve katkısız domates salçası Türk mutfak kültürünün bir parçası olmakla beraber, en lezzetli […]

Ev yapımı ve katkısız domates salçası Türk mutfak kültürünün bir parçası olmakla beraber, en lezzetli yemekleri yapmada en önemli besin ürünüdür. Özellikle Domates salçası hem damak tadını bilenler ve doğal salça tercih edenlerin aradığı özellikte diyebiliriz.

Domates Salçası Ev Yapımı ve Katkısız
Domates salçası tüketimi damak tadından ziyade sağlık açısından da yemeklerde kullanılması gereken en önemli üründür. Rahme Salça Fabrikası’nda doğal koşullarda üretilen Domates salçası ve diğer salça çeşitlerini sofralarınıza kadar ulaştırmaktayız. Bölgemizde yetiştirilen ve muhteşem doğa ile harmanlanan domates salçası tamamen organik olarak üretilmektedir. Elde edilen domates salçası herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan tamamen sağlıklı bir ortamda korunmaktadır.

Ev Yapımı ve Katkısız Domates Salçası Satışı
Ev yapımı salça çeşitleri özellikle bilindiği gibi ülkemizde hayli oldukça fazladır, lezizlik açısından ve organik olmasından dolayı el yapımı domates salçası oldukça fazla ön plana çıkmaktadır. Domates salçası üretimi yapılan bölgeler dışında, doğal domates salçası çeşitleri bakımından temin etmekte zorlanan vatandaşlarımıza doğal domates salçası çeşitlerini ulaştırmaktayız.

Aynı zamanda firmamız ucuz domates salçası satışı sayesinde insanlarımıza en kaliteli doğal ve el yapımı ürünleri en hesaplı şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır. Konusunda tamamen ekiple hizmet veren firmamız, organik ürün üretiminde ve satışında sürekli kendini yenileyerek bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Ev yapımı geleneksel domates salçası satışı konusunda oldukça uzman olan elemanlarımız, saklama koşullarından tutun satışa kadar, oldukça ciddi çalışmalar yürütmektedir.

Ev Yapımı Katkısız Domates Salçası
Domates Salçasını üretirken içerisine hiç bir şekilde katkı maddesi, reklendirici ve diğer kimyasal maddeleri ilave etmiyoruz. En doğal ve saf hali ile paketliyor ve evlerinize ulaştırıyoruz.
Ayrıca üretimini yaptığımız çoğu ürün gibi domates salçası ürünümüzde de kullandığımız tüm malzemeler kendi mahsulümüzdür.(Tuz kaya tuzu kullanılmıştır.)

Bir cevap yazın

Benzer

Rahme Salça Hakkında

Ürün kalitemizden hiçbir zaman ödün vermedik. Koşullar ne olursa olsun müşteri memnuniyetini hedef seçtik. İnsan sağlığını en çok ve doğrudan etkileyen gıda sektöründe üretim yaptığımızın fazlasıyla bilincindeyiz.

Bize Ulaşın

Adres: Bohşin Mah. Bohşin Sok. No: 103 / A Antakya/HATAY

Telefon: 0535 400 10 52

E-Posta: info@rahmesalca.com

Web: https://rahmesalca.com